HAKKIMIZDA

Biz kimiiiz? DRİNKE!

Ne istiyoruz? Sizi içeceklerinizle buluşturmak!

E hadi o zaman tanışalım  

Bakmayın adımızın Drinke olduğuna... Yurtdışına açılacağız da hepsi ondan, aslında bu topraklarda doğduk. Eee, bu bereketli topraklarda büyüyüp de etkilenmemek elde değil! Doğaya ve onun mucizelerine olan saygımızla, Tokat’ta bir meyve suyu şirketi olarak kurulduk. Belki bilirsiniz, DİMES 😊 İlk günden beri odağımıza meyveleri aldık; kokuları, tatları, o pozitif enerjileri derken meyvenin her haline aşkla yaklaştık.

İçimizdeki tutku, hep daha iyisini yapmaya itti bizi. Durmadık, meyve suyu şirketiyken içecek şirketi olmak için adımlar attık. Hem milkshake gibi eğlenceli hem smoothie gibi enerji veren içeceklerle kategorilerimizi büyütürken hem de şehrin cool çocuklarını bir araya getiren, keyfi ve lezzeti sahiplenen soğuk kahve markası yarattık. Her pazarda lider iki markadan biri olduk!

Ve işte şimdi buradayız: DRİNKE. Mode on!

Sizin hayatınıza daha başka nasıl anlam katabilir, modunuzu nasıl yükseltebiliriz diye düşünürken yepyeni bir dünyaya adım attık: evinize biz gelelim dedik.  Önce kendi ürünlerimizle çıkıyoruz bu yola, daha sonra sevdiğiniz, mod yükselten birçok markanın ürünlerine de yer vererek karşınızda olacağız.

Hadi sen de Drinke siparişlerinle Mode: on!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR